• 09-9585398
  • פגישת ייעוץ
X לפגישת ייעוץ מקצועי מלאו את השדות הבאים, כך שבקשתכם תטופל באופן המהיר ביותר
יועצים מקצועיים שלנו זמינים עבורכם חייגו עכשיו 09-9585398

מותגים מובילים

Markilux

Markilux הינה חברה הקיימת מעל 30 שנה, בעלת מוניטין של מצוינות, חדשנות ואיכות, מוצריה נחשבים ליוקרתיים ולמובילים בגרמניה. החברה מהווה כמקור השראה בחדשנות, איכות ועיצוב וזוכה מדי שנה בעשרות תחרויות . הסוככים היחידים בארץ המגיעים עם 7 שנות אחריות. כל סוכך מגיע בהזמנה מחו"ל לפי מידות הלקוח, שלט רחוק וחיישן 3D להגנה מפני רוחות חזקות. סוככי Markilux מספקים הצללה מעולה לאורך שנים , מבחר מרהיב של בדים ואיכות ללא פשרות.  

GIBUS

חברת GIBUS האיטלקית היא שם דבר בעיצוב וייצור סוככים ואמצעי הצללה. לחברת Gibus קטלוג נרחב עם מגוון אמצעי הצללה. פרגולות חשמליות, סוככי זרועות, סוככי קסטה, סוככי חלון, מסכים ורטיקליים, מפרשי צל נפתחים ונסגרים ועוד.מגוון נרחב של מוצרים בשילוב עיצוב מוקפד וחדשנות טכנולוגית הפכה את חברת Gibus האיטלקית לחברה המובילה באירופה להצללות.

SHADELAB

מותג איטלקי ותיק ונחשב מאוד בתחום ההצללה וההגנה על שטחי חוץ - ניסיון המוליד איכות! חברת SHADELAB מפתחת ומייצרת פרגולות, מפרשי צל, סוככים ופתרונות נוספים. מוצר הדגל של חברת SHADELAB הינה פרגולת כבלים יפיפייה שבו הבד נוסע על כבלים ונופל כגלים רומאיים לאורך הקונסטרוקציה הקיימת. כל שלבי הייצור מתבצעים באיטליה וכל חומרי הגלם מגיעים מיצרנים איטלקיים מומחים. מותג SHADELAB מציע עיצוב, איכות, חדשנות, אמינות ושימושיות רב גונית להתאמה אישית מושלמת. 

SWELA

מותג הבדים והטקסטיל Swela שייך לתאגיד הגרמני Schmitz ונחשב למוביל עולמי בפיתוח וייצור בדים ואריגים חדשניים,יעילים ועמידים לאורך שנים. כל מוצרי Swela מיוצרים תחת הסטנדרטים המחמירים ביותר של איכות, עיצוב ואמינות. מוצרי Swela נמצאים תמיד צעד אחד לפני המתחרים ולכן אנו בוחרים בהם לאמצעי ההצללה שלנו.

SOMFY

המותג העולמי המוביל במיכון ואוטומציה של פתרונות הצללה והגנה. מותג Somfy מגיע מצרפת ונחשב לבחירה הראשונה בהקשר של מנועים, שלטים ואוטומציה לשוק המוסדי, העסקי והפרטי. החברה משקיעה משאבים אדירים במחקר ופיתוח וכל הזמן מחדשת ומשפרת את קו המוצרים שלה. טרופיקאזה עושה שימוש במנועים, בשלטים ובחיישנים של חברת Somfy לקבלת ביצועים אופטימאליים ואמינות ללא פשרות לאורך שנים.

שמשיות CARAVITA

Caravita גרמניה הוא אחד המותגים המובילים בעולם עבור שמשיות פרימיום.
המטרה של חברת  Caravita  היא להמציא וליצור מוצרים באיכות הגבוהה ביותר ולמלא את המשאלות ואת הדמיון של הלקוחות.
מגוון עיצובים אלגנטים וקלאסים להצללה של שטחים גדולים וקטנים, מתאים לבתים פרטיים אך גם מושלם למלונות, אתרי נופש ומקומות ציבוריים. 
אפשרויות עיצוב השמשיות  הן רבות ומשלבות את הצרכים האדריכליים יחד עם טכנולוגיה מתקדמת.
מגוון רחב של גוונים ובסיסים  מאפשר לנו למצוא פטרון לכל שטח ואזור.

תוצרת אוסטרליה

​חברת ZIPTRAK האוסטרלית  מפתחת ומייצרת סוככים ורטיקלים חיצוניים ופנימיים בעליי מספר פטנטים רשומים. סוככי ZIPTRAK מאפשרים לאנשים ליהנות הסביבה הטבעית המקיפה את ביתם, יצירת אינטגרציה חלקה בין החיים בחוץ ופנים. המותג Ziptrak ® הוא סימן מסחרי רשום למערכות ורטיקליות עם הפעלה ידנית ייחודית.