• 09-9585398
 • פגישת ייעוץ
X לפגישת ייעוץ מקצועי מלאו את השדות הבאים, כך שבקשתכם תטופל באופן המהיר ביותר
יועצים מקצועיים שלנו זמינים עבורכם חייגו עכשיו 09-9585398

קצת עלינו

 • 20160414_140143

  אודות טרופיקאזה


  חברת טרופיקאזה פתרונות הצללה הוקמה ב-1987.כבר אז קבעה חברת טרופיקאזה סטנדרטים חדשים וגבוהים בתחום ההצללות, החל   מרמת מוצרים גבוהה, אמינה וחדשנית לצד סטנדרטים גבוהים של שירות לקוחות. אנו מציעים רק מותגים אירופאיים מובילים וחדשניים ולא מתפשרים לרגע על איכות, אמינות ושימושיות, לצד הקפדה רבה על עיצוב וסגנון אקסקלוסיבי בכל מוצרינו.
  חברת טרופיקאזה מייבאת, משווקת ומתקינה באופן בלעדי את מוצרי המותגים השונים אותם היא מיבאת.           הצוות המסור והמקצועי יודע לספק פתרונות הצללה אופטימאליים, המותאם אישית לכל לקוח בהתאם לצרכיו. הצוות המסור שלנו ילווה אתכם החל מזיהוי הצורך ושלב הרעיון לשלב הביצוע והגשמת החלום.
   
 • משימה

  משימה

  משימתה של חברת טרופיקאזה היא לאפשר לכם להגשים את כל חלומותיכם בגינה, במרפסת, בחצר ואפילו דרך חלון ביתכם. אנו מבטיחים לכם ביצועים לאורך שנים וזאת תחת הקפדה בלתי מתפשרת לספק ללקוחותינו מוצרים ופתרונות הצללה יוקרתיים ואקסקלוסיביים, המיישמים חדשנות ומציעים נוחות ושימושיות ללא תחרות. 
 • DNA

  DNA

  המצוינות והחדשנות הן ממש ב-DNA של טרופיקאזה, לצד היכולת להבין את צרכי ורצונות הלקוחות, ללמוד ולהתפתח יחד עם השוק ולשאוף לשיפור תמידי בכל היבט. הצד הנוסף ב-DNA של טרופיקאזה הוא שילוב מושלם ואפקטיבי בין פשטות, חדשנות, עיצוב ואיכות – כי אנחנו פשוט לא יכולים אחרת!
 • עיצוב 2

  עיצוב

  לצד פונקציונאליות רב גונית, התאמה אישית ואמינות ללא תחרות, העיצוב הוא חלק בלתי נפרד מיצירת פיתרון הצללה והגנה אופטימאלי וארוך טווח. אנו מאמינים באלגנטיות על-זמנית ועובדים עם המותגים המובילים גם באיכות וגם בעיצוב. מוצרי טרופיקאזה משלבים באופן הרמוני אלגנטיות עכשווית, סגנון יוקרתי מובהק ומודרניות שימושית מתקדמת ליצירת מוצרים שאי אפשר להישאר אדישים אליהם.